Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1572
Назва: Особливості адаптації передчасно народжених дітей з гестаційним віком 34 (0/7) - 36 (6/7) тижнів (огляд літератури)
Автори: Шунько, Є.Є.
Пясецька, Н.М.
Сіренко, О.І.
Ключові слова: "пізні недоношені" діти
адаптація
незрілість
передчасно народжені діти
Дата публікації: 2015
Видавництво: Современная педиатрия
Серія/номер: 7 (71);35 - 38
Короткий огляд (реферат): Резюме. Наведено огляд літератури, присвячений проблемі адаптації передчасно народжених дітей з гестаційним віком 340/7 — 366/7 тижнів («пізніх недоношених» дітей). В Україні протягом багатьох років медичний догляд і спостереження за «пізніми недоношеними» дітьми проводиться як за доношеними здоровими новонародженими, але численні дослідження показують, що акушерам$гінекологам, неонатологам та педіатрам слід змінити ставлення до «пізніх недоношених» дітей і приділяти їм більше уваги. Дані недоношені діти знаходяться в групі високого ризику порушення механізмів адаптації, захворюваності та смертності в неонатальному періоді та в подальшому порівняно з доношеними дітьми. Ключові слова: «пізні недоношені» діти, адаптація, незрілість.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://lib.inmeds.com.ua:8080/jspui/handle/lib/1572
ISSN: 1992-5913
Розташовується у зібраннях:Кафедра неонатології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Sped_2015_7_8 (1).pdf448.39 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.